Konferencja “Aby byli jedno”

Cały dzień pełen modlitwy i uwielbienia. Wspaniali goście, ważne i aktualne tematy. Kościół zgromadzony razem i jedno pragnienie: Ojcze spraw abyśmy byli jedno z Tobą!

Tak zapowiada się pierwsza konferencja “ABY BYLI JEDNO”.

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie:
▪️ w dniu 19 stycznia 2019 (sobota)
▪️ w sali kina Amok – scena Bajka w Gliwicach, ul.Dolnych Wałów 3

Główni mówcy:
▫️ Kazimierz Barczuk
▫️ o. Roman Groszewski
▫️ Jerzy Rycharski

ABY BYLI JEDNO?
Pomysł na konferencję zrodził się z prostej potrzeby – jako bracia i siostry w Chrystusie z różnych kościołów i wspólnot chcemy spędzić jeszcze więcej czasu w obecności naszego Boga Ojca na modlitwie i uwielbieniu. Drugą motywacją jest szansa, aby wspólnie poszukać odpowiedzi, jakie są Boże pragnienia dotyczące Jego Kościoła i podjąć tak ważny temat jakim jest jedność, nas chrześcijan. Chcemy przygotować jak najwięcej miejsca Duchowi Świętemu, aby uzdrawiał nasze myśli i serca, abyśmy mieli jasne zrozumienie Jego woli dla nas.

TYDZIEŃ JAK ŻADEN INNY!
Ważnym dla nas kontekstem dla tego wydarzenia jest Tydzień modlitwy o jedność chrześcijan, gdzie od wielu lat na całym świecie katolicy, protestanci i prawosławni spotykają się na wspólną modlitwę i przeżywanie wydarzeń. Dołączmy do naszych braci i sióstr na całym świecie, razem oddajmy Bogu chwałę!

NIEUSTANNE UWIELBIENIE
Nasz Bóg jest godzien WIELKIEJ CHWAŁY! Właśnie dlatego planujemy, aby uwielbienie trwało przez całą konferencję, nawet w przerwach. W trakcie przerw będzie też możliwość skorzystania z modlitwy o uzdrowienie oraz modlitwy wstawienniczej.

SPOTKAJMY SIĘ!
Jesteśmy przekonani, że mamy jedno marzenie: oglądać Kościół święty, pełen pasji, życia i mocy Ducha Świętego. Kościół silny w jedności, przemieniony Słowem Bożym, w którym objawia się chwała Królestwa Jezusa. Jako dzieci naszego Abba, spotkajmy się i stańmy przed Bożym Tronem z radością!


WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ REJESTRACJA:
www.jedno.org.pl/konferencja

Plakat do pobrania poniżej:

thumbnail of Aby byli jedno